ANIMAL HOPE ANIMAL HOPE facebook twitter Google Plus
Články > Fixace psa

Fixace psa

Tento fotoseriál jsme připravily pro všechny majitele psů, kteří často tápají, jak se vůbec na veterině při ošetření chovat.

Majitelé jsou povinni pomáhat fixovat zvíře během ošetření. Veterinářům to velice usnadňuje jejich práci a předcházíte tak nepříjemným situacím, kdy může Váš pes někoho poranit. I sebevíc hodné zvíře se může na veterině polekat a v obraně kousnout a každé zvíře cítí bolest a návštěva u veterináře je pro něj velký stres. Pokud víte, že Váš mazlíček je velký stresař a chová se v takových situacích nepředvídatelně, přijdte vždy s náhubkem a na tuto skutečnost svého veterináře upozorněte předem.

Fixace psa při běžném vyšetření Fixace při běžném vyšetření


Fixace psa při odběru krve nebo zavedení kanyly Fixace při odběru krve nebo zavedení kanylyFixace psa při stříhání drápků Fixace při sříhání drápkůFixace psa při prohlížení nebo ošetření oblasti břicha a hrudníku Fixace při prohlížení nebo ošetření oblasti břicha a hrudníkuFixace psa při vakcinaci a aplikaci podkožní injekce Fixace při vakcinaci a aplikaci podkožní injekceFixace psa při měření teploty Fixace při měření teplotyFixace psa při vyšetření dutiny ústní Fixace při vyšetření dutiny ústní
MVDr. Romana Kastlová a Aneta Lochmanová, 31.1.2016